Oferujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę i współczesne oraz niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny prowadzonej przez nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych konsumentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum i dodatkowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających klientów. Właśnie dlatego również przygotowaliśmy kolosalną ofertę w interesujących cenach. Detale znajdują się na stronie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów i preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym i porządnym wozem.

Cena najmu samochodu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla całkowitego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i nadzwyczaj przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą oraz wszechstronną ofertę najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To właśnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej czy też zdobyć bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową lub ewentualnie wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *