Chcesz zapewnić swoim dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równocześnie zadbać o ich rozwój? Stawiasz na bezpieczeństwo? Wyszukujesz miejsca, które bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do wychowywania i edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię zadowoli. To śmiałe Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji przez rozrywkę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się doskonale bawić. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę bez zarzutu dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy niezwykle troskliwie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w stworzonym przez nas centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Proponujemy strefy dobre dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to niemniej jednak, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje profesjonalne dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wyśmienicie zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, lecz również ich bezpieczeństwo. W następstwie tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim rozległy nacisk położony jest na to, aby dzieci były w rzeczy samej bezpieczne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria wykonane z dobrych materiałów. Zależy nam na tym, żeby wszelkie były dostosowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno wypatrywać elementów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie również są tym, czego u nas nie zobaczysz. Przychodząc z synem lub ewentualnie córką do naszego centrum, nie musisz w takim razie obawiać się tego, iż zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz bać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Jaki jest zamiar naszej działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, by skonstruować przestrzeń, która będzie bardzo dobrze pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem bądź córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało także pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również wspaniały sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest niezbędne do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli pragniesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, aby Twoja pociecha była w samej rzeczy bezpieczna, pragniesz posiadać pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Uprzejmie zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *