Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet detal tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna kadra wspomoże przejść przez ten zawiły etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Otwartość i empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do wykorzystania seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to w każdym calu pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie tylko cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, ale też wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, kompetentnego wyposażenia medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a kierownik kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy także przeróżne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, spokojnej okolicy, otoczona pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na których można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Kolosalna powierzchnia obiektu zapewni prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu oraz przyjazności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów i miejsc usługowych.

Więcej na www.rezydencja-milanowek.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *