Posiadanie chudej i wysportowanej sylwetki jest celem dla wielu osób, jednak nie każdemu udaje się zachować odpowiedni rygor ćwiczebny i dietetyczny. Czasem nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach wolno skorzystać z liposukcji. W standardowej wersji wykonuje się ją poprzez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu, a również daje niezwykle zniewalające rezultaty.

Czym jest liposukcja ultradźwiękowa?
Schematyczna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, gdyż wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, ponieważ tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w względnie naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm oraz prowadzi do wydalania z organizmu. Dużą zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku szablonowej liposukcji wolno zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, że jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki bądź nogi. Sam zabieg jest niezwykle bezpieczny, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, gdyż zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od potrzeb wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

W jaki sposób sprawić, aby ciało wyglądało lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji należałoby również zadbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to profesjonalny sposób, ażeby wyodrębnić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze i bardziej wysportowane. Jeżeli jest kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub trening z elektrostymulacją. Oferujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a detale można odnaleźć na naszej domenie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *